Laenukompass.ee – uus laenuvõrdlusportaal tarbijatele

Meil on hea meel teatada, et turule on jõudnud uus laenuvõrdlusportaal nimega Laenukompass. Portaali eesmärk on anda tarbijatele hea ülevaade laenuturul toimuvast ning selgitada kiirelt välja milline krediidiandja on tarbija jaoks parim (loe: soodsaim).

Mille poolest erineme?

Erineme selle poolest, et veebilehe külastajad saavad kasutada dünaamilist laenukalkulaatorit. Valides liugurite kaudu sobivad laenutingimused kuvatakse külastajale Eesti tuntumate krediidiandjate pingerida kogukulu järgi. Niiviisi talitades saab lugeja täpselt aru, kas soodsam on kiirlaen, väikelaen või hoopis krediidikonto.

Laenukalkulaatori andmebaasi on sisestatud laenuandjate lepingutasud ja muud kõrvalkulud. Seega ei pea Laenukompassi lugejad ise näpuga järge ajama, kui suurt kõrvalkulu mõni laenupakkumine tegelikult saadab. See tüütu töö on nö arvutisüsteemi hooleks jäetud ja kõik kulud on arvutatud ühtseks kogukuluks, mille rea täpsem nimetus on “tagasimakse”.

Veel soovime mainida, et Laenukompassi andmebaasides on kokku ligi 20 krediidiandjat ehk kõik Eesti tuntumad ettevõtted on meie süsteemis esindatud.

Laenukompassi eesmärgid

Laenukompassi väikese meeskonna peaeesmärk parandada oma lugejate finantsteadlikkust ja hoida ära järjekordne hapuks minev laen. Loodame teha ka selgitustööd, et kõige odavam elada üldse ilma laenamiseta.

Teine eesmärk on teenida rahalist tulu finantstoodete reklaami pealt, mis katab ära veebilehe tööshoidmise püsikulud. Kui tulud ületavad kulude osakaalu, siis need vahendid soovime suunata edasisteks investeeringuteks veebilehe arendustöödeks ja turunduseks.

Kokkuvõtteks

Laenukompassi veebileht on nö ahjusoe ja seega oleme huvitatud igasugusest tagasisidest ja ideedest, mida muuta või parendada. Samuti võib meie käest küsida finantsalast nõu, kui asi puudutab kiirlaene ja väikelaene.

Täname tähelepanu eest!

Laenukompassi meeskond

Picture of Laenukompass.ee

Laenukompass.ee

Tagatiseta laenudele spetsialiseerunud sõltumatu võrdlusportaal. Laenukompassi turu uuringud aitavad Sul teha parima laenuotsuse.

Laenukompass.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt