Remondilaenud on tavaliselt keskmisest suuremad, ehk summad mida laenatakse on enamasti kõrgemad kui näiteks kiirlaenude puhul. See on ka loogiline, kuna remontimine on tavaliselt ka kulukam, kui endale mõne tarbeeseme soetamine.
Vaatamata sellele, et laenusummad on remondilaenude puhul suuremad, on laenude intressid üsna mõistlikud, eriti, kui neid võrrelda juba eelpoolmainitud kiirlaenudega. Remondilaenude levinuimad summad ulatuvad alates 500 eurost kuni 25 000 euroni.
Samuti on remondilaenudel enamasti pikemad tagasimakseperioodid saadaval ehk laenu saab tagasi maksta isegi kuni 60 kalendrikuu jooksul. Sellisel moel laenu tagasi makstes saate veenduda, et kulud oleks pikema perioodi peale hajutatud ning ei tee rahakotile lühikeses plaanis liiga suurt kahju.
Remondilaenude puhul võite saada ka personaalse pakkumise, mis tähendab, et mitmed krediidiasutused ja pangad väljastavad laene individuaalsete laenupakkumiste alusel. Sellegipoolest on remondilaenude intressid tavaliselt kindlasti väiksemad kui seda kiirlaenude puhul ning intressid algavad juba 7%-st ning võivad ulatuda halvimatel juhtudel kuni 30%-ni.
Remondilaenu tagatiseks on teie sissetulek ehk teie lubadus laen tagasi maksta. Sellepärast peaks teil kindlasti olema igakuine sissetulek minimaalselt 300 eurot kuus. Enesestmõistetavalt ei tohiks teil olla maksehäireid maksehäireregistris ning kindlasti peaks teil olema olematu või väga väike laenukoormus (iga juhtum on erinev ning vaatamata teie laenukoormusele tasub siiski laenuandjalt küsida, kas laenu saamine on ka sellisel juhul võimalik).
Remondilaenu taotlemisprotsess on kiire ja lihtne ning esmase vastuse oma laenutaotlusele saate enamuse krediidipakkujate käest juba mõnekümne minuti jooksul ning positiivse laenuotsuse korral on raha teie kontol juba juba samal päeval. Lisaks tasub mainimist, et paljude laenuandjate puhul, ei pea te laenu saamiseks isegi kodust väljuma, mis teeb remondilaenu taotlemise veel lihtsamaks ning praktilisemaks.