Vali remondilaen

Põhjalik remondilaenude võrdlus. Parimaga säästad kuni 122 eurot aastas!

Loe turu uuringuid ning arvustusi laenupakkujate kohta

Võrdle pakkumisi ja vali välja soodsaim remondilaen

Esita laenutaotlus krediidiandja või panga kodulehel!

Vali madala intressiga remondilaen

Arvesta, et mida kõrgem on krediidi kulukuse määr (KKM), seda rohkem tuleb sul põhiosale peale maksta. Vali võimalikult madala kulumääraga pakkumine. Infoks et siit tabelist võid leida ka tagatiseta väikelaene, mis sobivad samuti kodu renoveerimiseks.

KKM ▼
Intressimäär
Lepingutasu
Haldus kuus
Raha kätte
Vanusepiirang
1.
KKM▼
~14,26 %
Tüüpiline intress
5 %
Lepingutasu
0 %
Haldustasu kuus
0,4 %
Laen kätte
Tööpäeviti
Vanusepiirang
21 a
2.
KKM▼
~22,29 %
Tüüpiline intress
15,9 %
Lepingutasu
5 %
Haldustasu kuus
5.90 €
Laen kätte
Tööpäeviti
Vanusepiirang
21 a
3.
KKM▼
~22,78 %
Tüüpiline intress
22,9 %
Lepingutasu
2 %
Haldustasu kuus
1.50 €
Laen kätte
Tööpäeviti
Vanusepiirang
18 a
4.
KKM▼
~32,94 %
Tüüpiline intress
19,99 %
Lepingutasu
5,95 %
Haldustasu kuus
3.30 €
Laen kätte
~15 min
Vanusepiirang
18 a
5.
KKM▼
~34,54 %
Tüüpiline intress
23,27 %
Lepingutasu
3 %
Haldustasu kuus
3.00 €
Laen kätte
Tööpäeviti
Vanusepiirang
18 a
6.
KKM▼
~36,27 %
Tüüpiline intress
27,99 %
Lepingutasu
5 %
Haldustasu kuus
0 €
Laen kätte
~15 min
Vanusepiirang
21 a
7.
KKM▼
~45,89 %
Tüüpiline intress
24,7 %
Lepingutasu
9 %
Haldustasu kuus
0 €
Laen kätte
~15 min
Vanusepiirang
18 a

Oluline teada!  Sõltuvalt perioodist võib tulemuste järjestus muutuda. Turu uuringu aluseks on võetud näidistingimused kui laenata 1000 eurot 12 kuuks. Personaalse pakkumise saamiseks külasta laenupakkuja kodulehte ning täida taotlus. Kui soovid remondilaene võrrelda personaalsetel tingimustel koos väikelaenudega, siis kasuta selleks Laenukompassi laenuvõrdlejat.

Oluline enne laenulepingu sõlmimist

Parimad remondilaenu pakkujad

Laenukompass võtab arvesse külastajate eelistusi. Siin on kõige populaarsemad (kõige rohkem klikke saanud) tagatiseta remondilaenud, mida valisid meie portaali külastajad möödunud kuul. 

2.
Valitud: 41 korda
Intress al: 6,9% aastas
 • Remondilaen kuni 25 000 €
 • Raha kätte 1 tööpäevaga
 • Arveid või tšekke esitama ei pea
Valitud: 58 korda
Intress al: 7,9% aastas
 • Remondi- ja sisustuslaen kuni 30 000 €
 • Raha kätte 24h jooksul
 • Arveid või tšekke esitama ei pea
 • Parima pakkumise garantii
3.
Valitud: 28 korda
Intress al: 24% aastas
 • Remondilaen kuni 5000 €
 • Raha kätte mõne minutiga (24/7)
 • Kuni 2000 € ilma pangakonto vv-ta

Milline laen on remondilaen?

Remondilaen on parim valik juhul, kui vajate laenu kodu remontimiseks või sisustamiseks, aga ka lihtsalt kodus tekkinud kriisikollete leevendamiseks. Lisaks sellele, saate remondilaenu kasutada näiteks oma aiamaa kordategemiseks, või selleks, et vahetada välja iganenud tööriistad, nagu muruniidukid või trimmerid.

Remonti võite julgelt teha nii kodus, suvilas, aias või toas, remondilaen hoone tüübile või täpsele kasutusele piire ei sea.

Miks remondilaenu võetakse?

Enamus remondilaenu taotlejatest võtab laenu pigem praktilistel eesmärkidel. Seda näiteks terve kodu hõlmavaks (kapitaal)remondiks kus vahetatakse katus, uuendatakse vannituba või soojustatakse katus koos vaheseintega, aga ka näiteks garaaži väljaehitamiseks.

Lisaks eelpoolmainitule aitab remondilaen ka olukordades, milleks ei saa ilmtingimata alati valmis olla, nagu erinevad tormikahjustused või kui mõni kodumasin lõpetab koostöö. Sellistes olukordades on remondilaen ideaalne, kuna saate kustutada tekkinud “tulekahju” kiirelt ning kahju on vaid lühiajaline.

On ka juhtumeid, kus remondilaenu võetakse näiteks vananenud kodu värskenduskuuriks või välisauna ehitamiseks. Kuna projektide pikkus või kestvus pole laenulepingus reguleeritud, saate endale ise remondigraafiku valida ning teha näiteks esimesel kuul remont köögis ning teisel kuul magamistoas. Meie soovitame ikka lõpetada planeeritud tööd pigem kiiresti, et saaksite uue kodu tunnet juba varem nautida.

Kuigi remondilaen on mõeldud eelkõige remontimisega seotud töödeks, sobib see ka kodu sisustuse finantseerimiseks ideaalselt. Kõige levinum näide nendest on uus ja tühi korter, mis vajab uut voodit ning mõnusat köögimööblit.

Mida saab remondilaenu abil finantseerida?

Alljärgnevalt toome välja levinuimad näited ning tegevused, milleks inimesed remondilaenu taotlevad ehk milliseid tegevusi saate remondilaenu abil finantseerida:

 • Põrandate ehitus (plaatimine, parketi alla panemine)
 • Seinte värvimine
 • Tapeedi vahetus
 • Vannitoa remont (uuendus)
 • Terrassi ehitus
 • Toru- ja elektritööd
 • Kodumasinate ostmine
 • Uue mööbli soetamine
 • Küttesüsteemide paigaldus / uuendus
 • Katusetööd

jpm.

Millised on levinuimad remondilaenude tingimused?

Remondilaenule on üldiselt väga mõistlikud tingimused, mh nende intressid, et kodud ikka kenasti korda saaksid ning ootamatut kulutused kõrvaldatud saaks. Remontimiseks võib kasutada ka tegelikkuses ka tarbimislaene või väikelaene. Vaadake parimaid väikelaenude pakkumisi ning üldist informatsiooni nende kohta meie kokkuvõttest: väikelaenud.

Samuti tasub märkimist, et tarbimislaenud ongi väikelaenud, lihtsalt erinevad laenuandjad nimetavad neid erinevat moodi. Sisuliselt on remondilaenude ja väikelaenude tingimused üsna sarnased ning remontimiseks võite vabalt taotleda ka väikelaenu, kuna selle sihtotstarve pole määratletud.

Remondilaenu levinud tingimused

Remondilaenud on tavaliselt keskmisest suuremad, ehk summad mida laenatakse on enamasti kõrgemad kui näiteks kiirlaenude puhul. See on ka loogiline, kuna remontimine on tavaliselt ka kulukam, kui endale mõne tarbeeseme soetamine.

Vaatamata sellele, et laenusummad on remondilaenude puhul suuremad, on laenude intressid üsna mõistlikud, eriti, kui neid võrrelda juba eelpoolmainitud kiirlaenudega. Remondilaenude levinuimad summad ulatuvad alates 500 eurost kuni 25 000 euroni.

Samuti on remondilaenudel enamasti pikemad tagasimakseperioodid saadaval ehk laenu saab tagasi maksta isegi kuni 60 kalendrikuu jooksul. Sellisel moel laenu tagasi makstes saate veenduda, et kulud oleks pikema perioodi peale hajutatud ning ei tee rahakotile lühikeses plaanis liiga suurt kahju.

Remondilaenude puhul võite saada ka personaalse pakkumise, mis tähendab, et mitmed krediidiasutused ja pangad väljastavad laene individuaalsete laenupakkumiste alusel. Sellegipoolest on remondilaenude intressid tavaliselt kindlasti väiksemad kui seda kiirlaenude puhul ning intressid algavad juba 7%-st ning võivad ulatuda halvimatel juhtudel kuni 30%-ni.

Remondilaenu tagatiseks on teie sissetulek ehk teie lubadus laen tagasi maksta. Sellepärast peaks teil kindlasti olema igakuine sissetulek minimaalselt 300 eurot kuus. Enesestmõistetavalt ei tohiks teil olla maksehäireid maksehäireregistris ning kindlasti peaks teil olema olematu või väga väike laenukoormus (iga juhtum on erinev ning vaatamata teie laenukoormusele tasub siiski laenuandjalt küsida, kas laenu saamine on ka sellisel juhul võimalik).

Remondilaenu taotlemisprotsess on kiire ja lihtne ning esmase vastuse oma laenutaotlusele saate enamuse krediidipakkujate käest juba mõnekümne minuti jooksul ning positiivse laenuotsuse korral on raha teie kontol juba juba samal päeval. Lisaks tasub mainimist, et paljude laenuandjate puhul, ei pea te laenu saamiseks isegi kodust väljuma, mis teeb remondilaenu taotlemise veel lihtsamaks ning praktilisemaks.

Kuidas remondilaenu taotleda?

Ennem kui taotlete remondilaenu või mistahes laenu, tasub kindlasti läbi mõelda, kas teil on seda laenu üldse vaja. Seepärast peaksite üsna täpselt planeerima, milliseid remonditöid plaanite teha ning need seejärel eelarvestada ning kulutused kokku lüüa. Kindlasti tasub meelde jätta, et kui olete laenu kasuks otsustanud, on remondilaen kindlasti soodsam kui näiteks kiirlaen, isegi kui vajate ehk vaid mõni tuhat eurot näiteks uue muruniiduki soetamiseks.

Remondilaenu taotlemine on lihtne ja kiire. Selleks peate täitma laenuandja kodulehel taotlusvormi ning sisestama oma kontaktandmed. Eestis saab pea kõigi laenupakkujate kodulehtedel enda isiku ka digitaalselt verifitseerida, mis teeb remondilaenu taotlemise eriti lihtsaks.

Peale taotluse täitmist jääte ootama positiivset laenuotsust, mille saamisel saate juba laenu vormistada ning raha on juba mõne tunni jooksul teie poolt määratud pangakontol.

Soodsaim remondilaen

Remondilaene pakutakse turul mitmeid ning väga erinevatel tingimustel. Kui te ei ole endale laenuturult sobivat remondilaenu leidnud, võtke meiega julgelt ühendust ning aitame teid selles protsessis.

Laenukompassiga saate ühendust, kasutades selleks kontaktivormi.

Veel laenupakkujaid

 • Swedbank remondilaen
 • SEB remondilaen
 • LHV remondilaen

TOP5 laenud internetist

 1. Raha24 remondilaen
 2. Placet Group
 3. Credit24
 4. Monefit
 5. Ferratum
 1. BigbankKKM: 13,57%
 2. TFBank – 22,29%
 3. Coop Pank – 22,78%
 4. Bondora – 32,94%
 5. Moneyzen – 34,54%
 1. Crediteaintress: 37,68% a.
 2. Credit24 – 37,68%
 3. Monefit – 37,85%
 4. HyBa – 38,00%
 5. Laen.ee – 38,21%

Esile toodud kampaaniapakkumine

Parim kampaaniapakkumine, mida soovitame kiire laenusoovi korral. Sobib ka remonditööde finantseerimiseks!

Laen.ee tarbimislaen» Esimene laen kuni 6 kuuks tasuta ehk intress 0%

Väikelaenu intress al 7,9%

Tagatiseta väikelaen kuni 20 000 € perioodiga kuni 120 kuud. Kiire asjaajamine.

Tähelepanu tegemist on finantsteenusega! Enne laenulepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning konsulteeri asjatundjaga!

Laenukompass.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt