Soodne krediidikonto

Vali siit soodsaim krediidikonto kuni 10 000 €. Targa valikuga säästad aega ja raha

Tutvu võrdlusega ja loe arvustusi krediidiandjate kohta!

Võrdle ja vali välja parim krediidikonto!

Esita laenutaotlus krediidiandja kodulehel!

Parima intressiga krediidikonto

Krediidikonto on nö korduvkasutatav laenutoode, mida nimetatakse ka virtuaalseks krediitkaardiks. Võrdlus ei sisalda absoluutselt kõiki teenusepakkujaid, kuid kõige tuntumad ja parimad krediidikontod on esindatud. Arvesta, et mida kõrgem on laenupakkumise krediidi kulukuse määr (KKM), seda kallim on laenu hind. Vali sobivaim pakkumine!

KKM ▼
Intressimäär
Lepingutasu
Haldustasu
Väljastus
Krediidiliin
1.
KKM▼
~45,67 %
Tüüpiline intress
37,68 %
Lepingutasu
Ei ole
Haldustasu kuus
Ei ole
Laen kätte
15 min
Krediidiliin
Jah
2.
KKM▼
~45,67 %
Tüüpiline intress
37,68 %
Lepingutasu
Ei ole
Haldustasu kuus
Ei ole
Laen kätte
15 min
Krediidiliin
Jah
3.
KKM▼
~45,85 %
Tüüpiline intress
38,2 %
Lepingutasu
Ei ole
Haldustasu kuus
Ei ole
Laen kätte
15 min
Krediidiliin
Jah
4.
KKM▼
~45,89 %
Tüüpiline intress
37,99 %
Lepingutasu
Ei ole
Haldustasu kuus
Ei ole
Laen kätte
15 min
Krediidiliin
Jah
5.
KKM▼
~45,90 %
Tüüpiline intress
38,00 %
Lepingutasu
Ei ole
Haldustasu kuus
Ei ole
Laen kätte
15 min
Krediidiliin
Jah
6.
KKM▼
~45,92 %
Tüüpiline intress
38,39 %
Lepingutasu
Ei ole
Haldustasu kuus
Ei ole
Laen kätte
15 min
Krediidiliin
Jah

Krediidikontode võrdlus on koostatud tingimustel kui tarbija võtab krediidilimiidist 1000 € korraga kasutusele ja tasub osamaksed 12-s võrdses osas. Personaalse pakkumise saamiseks külasta krediidiandja kodulehte ning esita laenutaotlus. Kui soovid krediidikontosi kõrvutada koos väikelaenudega, siis kasuta selleks Laenukompassi võrdlustööriista.

5 nõuannet, mis aitavad leida parima rahalahenduse

Populaarsed krediidikontod

Lisaks soodsaima pakkumise välja selgitamiseks mõõdame me omal moel ka krediidiandjate populaarsust. Siin on kõige rohkem klikke saanud krediidikontod, mida valisid Laenukompassi külastajad möödunud aastal (2022) kõige enam. 

2.
Krediidikonto 5000 €
Valiti: 651 korda
 • Esimene kuu intressivaba
 • Puuduvad igakuised haldustasud
 • Raha kohe kätte (24/7)
Parim krediidikonto!
Valiti: 697 korda
 • Esimene tagasimakse 3 kuu pärast
 • Puuduvad igakuised haldustasud
 • Krediitkaardi võimalus
 • Raha kohe kätte (24/7)
3.
Krediidiliin 10 000 €
Valiti: 520 korda
 • Esimene kuu intressivaba
 • Puuduvad igakuised haldustasud
 • Raha kohe kätte (24/7)

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on pikaajaline (nt 60 kuud kestev) või isegi tähtajatu krediidileping. See on justkui virtuaalne krediitkaart, mida kasutatakse vajaduspõhiselt nagu ka traditsioonilisi krediitkaarte. St igale kliendile määratakse tema pangakonto väljavõtte alusel maksimaalne krediidilimiit ning selle raames on võimalik teha vajaduspõhiseid ülekandeid eraisiku pangakontole kasvõi 1 euro kaupa.

Krediidikontode eeliseks väikelaenude ees on mugavus ja kiirus, kuid selle eest rakenduvad ka palju kõrgemad intressimäärad! Arvesta, et pankade väikelaenud on krediidikontodest laias laastus 2x soodsamad. Üheks suureks erinevuseks väikelaenudega on intresside arvestus. Nimelt krediidikontode puhul arvestatakse intressi ainult kasutatud summalt. Teisisõnu: krediidikonto võib olla aktiveeritud, kuid haldustasusi sellega ei kaasne. Krediit seisab justkui rahatagavarana ja sellele on mugav ligipääs 24/7.

Kkrediidikontod teeb populaarseks ka paindlik maksegraafik. Paindlikkus seisneb selles, et lepingujärgselt tuleb tarbijal tasuda laenuandja poolt paika pandud minimaalne osamakse. Seega tagasimakse tempo on suuresti kliendi enda kujundada, kas ta maksab laenusumma tagasi näiteks 12 kuuga või hoopis 60 kuuga.

Krediidiliin, laenulimiit ja krediidikonto – mis neil vahet on?

Kui sa pole siiani kokku puutunud terminitega nagu krediidiliin, krediidikonto, laenulimiit ja alles tutvud erinevate finantsasutustega, siis tekib kindlasti segadus, et mis nende erinevus üldse on. Võta teadmiseks, et krediidiandjate puhul on tegu praktiliselt sama finantsteenusega või esinevad pisikesed erinevused.

Krediidikontode ühised nimetajad on üldjuhul alati paindlik maksegraafik ja personaalne limiit. See tähendab seda, et kuulimiidi piires on võimalik kasvõi mitu korda krediidikontolt raha välja kanda. Nii pea kui laenatud summa on tagasi makstud, on võimalik krediiti uuesti kasutada. Uue laenu võtmisel samalt krediidiandjalt ei pea uuesti laenutaotlust sooritama, vaid saate kohe raha kasutusse võtta.

Kui kulukad krediidikontod tegelikult on?

Krediidikonto puhul peame meeles pidama, et sellega kaasnevad kahjuks keskmisest palju kõrgemad ca 38%-lise suurusega intressimäärad ühe aasta kohta ning enamasti puudub fikseeritud tagasimaksegraafik nagu seda on väikelaenudel. 

Kindla maksegraafiku puudumine tähendab, et vaikimisi on igale kliendile määratud 60-kuu pikkuline (mõnel juhul isegi pikem) laenuperiood. Klient võib summa tagasi maksta ka näiteks 3 kuuga, kuid see on lõpuks iga kasutaja enda otsus. Seega näilise otsustusvabadusega on oht jääda nö mugavustsooni, mis võib päris kalliks maksma minna. Näiteks 100 euro suurust laenusummat ei tohiks mitte mingil juhul tagasi maksta 60 kuuga nagu krediidiandja vaikimisi soovib. Vastasel juhul on koos intressidega tagasimakstav summa isegi suurem kui algne laenusumma.  

Niisiis arvesta, et laenuraha kasutamine läbi krediidikonto on tegelikult väga kallis kui sa maksad igakuiselt ainult minimaalseid osamakseid ehk püsid nö vaikimisi määratud 60-kuu pikkulises (või pikemas) maksegraafikus.

Kas ma peaksin looma krediidikonto?

Kõik oleneb sellest kui suurt summat sul laenata on vaja. Laenukompassi seisukoht on, et krediidikontode puhul on mõistlik kasutada väiksemapoolseid summasi (kuni 500 eurot) ning maksta see laenuandjale võimalikult kiiresti tagasi. Kui jääd nö mugavalt minimaalsete osamaksete tempo “lõksu” pidama, siis koguneb lõpuks hiigelsuur intressikulu.

Krediidikonto puhul on lihtne ja kiire võimalus raha kätte saada, kuid see peaks olema ka signaal, et tuleb olla veelgi hoolikam finantspartneri valimisel ja rahaasjade planeerimisel. Vastasel juhul võib krediidiga elamine isegi sõltuvust tekitada.

Kui kahtlete krediidikonto loomises ja olete seni ka krediitkaartideta hakkama saanud, siis pigem loobu! Meie hinnangul on tegemist uue ajastu kiirlaenuga, mis võib madala sissetulekuga inimesed üsna hõlpsasti võlakeerisesse tõmmata.

Kui soovid krediidikontot siiski omal nahal testida, siis ava näiteks Ferratumi laenulimiit. Neil kehtib esmakliendile pakkumine, kus esimesed 30 päeva on intressivaba. Hea võimalus tasuta testida!

TOP5 laenud internetist

 1. HyBa CREDIT
 2. Raha24
 3. Placet Group
 4. Credit24
 5. Monefit
 1. BigbankKKM: 13,57%
 2. TFBank – 22,29%
 3. Coop Pank – 22,78%
 4. Bondora – 32,94%
 5. Moneyzen – 34,54%
 1. Crediteaintress: 37,68% a.
 2. Credit24 – 37,68%
 3. Monefit – 37,85%
 4. HyBa – 38,00%
 5. Laen.ee – 38,21%

Esiletoodud kampaaniapakkumine!

Parim kampaaniapakkumine, mida soovitame kiire laenusoovi korral kaaluda

Laen.ee tarbimislaen» Esimene laen kuni 6 kuuks tasuta ehk intress 0%

Sügisele vastu murevabalt!

Krediit kuni 30 päevaks 0% intressimääraga. Lepingutasu puudub.

NB! Pakkumine kehtib ainult Ferratumi esmakliendile
Laenukompass.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt