Tutvustus | Laenukompass

Laenukompass on 2019. aastal loodud veebiportaal, mille põhifunktsioon ja mõte on lihtsustada laenutoodete võrdlust ning parendada tarbijate finantsteadlikkust tarbimislaenude suhtes.

Käsitleme peamiselt kiirlaenude, väikelaenude ja krediidikontode temaatikat ning selgitame välja, milline laenutoode on tarbijale soodsaim ning milliseid tuleks kindlasti vältida ebasoodsate või suisa röövelike laenutingimuste tõttu.

Laenukompassi väike meeskond

Laenukompassi veebilehe sündi on panustanud 2 inimest.

  1. Programmeerija taustaga Aleksander (39), kes aitas häälestada laenukalkulaatorit. Igapäevaselt töötab Aleksander kommertspangas analüütikuna.
  2. Investeerimishuviline Taavi (24), kes on ühtlasi Laenukompassi peaarhitekt ja looja nii sisus kui visuaalis. Taavi on justkui hunt Kriimsilm oma seitsme ameti ja pidevate uute lennukate ideedega.

Meie meeskonna eesmärk on vähendada “hapude” laenude osakaalu Eestis. Soovime aidata inimestel teha rahaasjades õigeid otsuseid ning ühtlasi teenida tulu finantstoodete reklaami pealt.

Kuidas me oleme kasulikud?

Teadupoolest pole intress kaugeltki ainus kulu, millega tuleb tarbimislaenude puhul arvestada. Laenukompassi portaal toob välja ka kõrvalkulud nagu näiteks:

  • Lepingutasu
  • Lepingu haldustasu
  • Väljamaksetasu
  • Makse tagatisfondi

Vähe sellest – me liidame kulud ka kokku ja toome need välja ühtse kogukulu summana. Kogukulukuse põhjal moodustub Eesti tuntumatest krediidiandjatest pingerivi, mis muutub dünaamiliselt kui külastaja muudab laenusummat või laenuperioodi. Sellised matemaatilised tehted teeb tarbija eest ära Laenukompassi laenukalkulaator, mille leiate meie veebilehe avalehelt. 

Kasutades laenukalkulaatorit joonistub kiirelt välja, millist tüüpi tarbimislaenu on tarbijal majanduslikult kõige otstarbekam võtta ja ühtlasi saadakse hea ülevaade laenuturul toimuvast.

tervitades,

Laenukompassi meeskond

Tutvuge ka meie andmekaitsetingimustega!

Laenukompass.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt